BY-WFM12


BY-WFM12

Budżetowy zestaw mikroportów, przeznaczony do pracy z lustrzankami, bezlusterkowcami, kamerami wideo, smartfonami i rejestratorami dźwięku wyposażonymi w wejście mini-jack 3,5 mm. Nadajnik komunikuje się z odbiornikiem w odległości do 40 metrów i oferuje możliwość podłączenia dwóch mikrofonów, dając tym samym możliwość nagrywania jednej lub dwóch osób jednocześnie.


BY-WFM12 to kolejna budżetowa propozycja BOYA na bezprzewodowe nagrywanie dźwięku. Zestaw ten został stworzony z myślą o amatorach i entuzjastach filmowania, którzy mimo ograniczonego budżetu nie chcą rezygnować z dobrej jakości dźwięku w swoich nagraniach. Najlepiej sprawdzi się podczas rejestrowania prezentacji, materiałów szkoleniowych i edukacyjnych, wywiadów, unboxingów oraz do transmisji na żywo na Facebooku i Instagramie.

Zestaw składa się z nadajnika oraz odbiornika, które komunikują się ze sobą na jednym z 12 dostępnych kanałów radiowych, w odległości do 40 metrów bez przeszkód. Oba urządzenia zasilane są za pomocą dwóch paluszków AA/LR6 (brak w zestawie), a na ich obudowach przewidziano przełącznik zasilania oraz przycisk zmiany kanału. Dzięki funkcji automatycznego parowania są wyjątkowo proste w konfiguracji i obsłudze. Ważną cechą zestawu jest podwójne wejście mikrofonowe zamontowane w nadajniku – dzięki temu, po podłączeniu drugiego, dodatkowego mikrofonu (brak w zestawie) możliwe jest nagrywanie dwóch osób za pomocą jednego urządzenia.

BY-WFM12 jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń rejestrujących dźwięk i wideo – do zestawu dołączono dwa kable mini-jack 3,5 mm, jeden z końcówką TRS, a drugi z TRRS. Dzięki temu zestaw jest kompatybilny między innymi lustrzankami i bezlusterkowcami, smartfonami, tabletami, komputerami, kamerami wideo i rejestratorami audio.


👉🏻 BEZPRZEWODOWE NAGRYWANIE DŹWIĘKU

👉🏻 2 WEJŚCIA MIKROFONOWE W NADAJNIKU

👉🏻 12 KANAŁÓW KOMUNIKACJI RADIOWEJ

👉🏻 40 METRÓW ZASIĘGU BEZ PRZESZKÓD

👉🏻 AUTOMATYCZNE PAROWANIE

👉🏻 SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ

👉🏻 LEKKI I DYSKRETNY

👉🏻 GĄBKA I KLIPS W KOMPLECIE