BY-WM4 PRO K2


BY-WM4 PRO K2

Ulepszona wersja popularnego zestawu budżetowych mikrofonów bezprzewodowych BOYA BY-WM4. W nowym modelu mikroportów przewidziano dodatkowy, drugi nadajnik, ponadto zasięg komunikacji został poszerzony aż czterokrotnie, do 60 m. Zestaw jest uniwersalny, współpracuje z bardzo szerokim spektrum urządzeń – m. in. smartfonami, aparatami, kamerami i komputerami.


BY-WM4 PRO K2 jest odpowiedzią na uwagi i sugestie użytkowników starszego modelu o podobnej nazwie. To uniwersalny zestaw mikrofonów bezprzewodowych, stworzony z myślą o entuzjastach filmowania, szukających rozwiązań dobrze balansujących jakość dźwięku z atrakcyjną ceną sprzętu.

Pierwszym widocznym ulepszeniem zestawu jest uwzględnienie w nim dwóch nadajników zamiast tylko jednego. Dzięki nim możliwe jest jednoczesne nagrywanie głosu dwóch osób, na przykład podczas rozmowy, wywiadu lub podcastu. Zestawu można używać też pojedynczo – w razie potrzeby drugi mikrofon można wyłączyć. Dwukanałowy odbiornik komunikuje się z nadajnikami drogą radiową, na częstotliwości 2,4 GHz, co przekłada się na wysoką jakość połączenia między urządzeniami. Ich maksymalny zasięg został zwiększony aż czterokrotnie względem pierwszej generacji BY-WM4 – obecnie wynosi on do 60 metrów bez przeszkód. Każde z urządzeń z zestawu wymaga do zasilania dwóch paluszków AAA (brak w zestawie).

Cały zestaw jest wyjątkowo prosty w obsłudze, przyciski i przełączniki są klarownie opisane na obudowie każdego urządzenia. W odbiorniku przewidziano dodatkowo wejście słuchawkowe mini-jack 3,5 mm umożliwiające bieżący odsłuch i kontrolę nagrywanego materiału. Mikrofony krawatowe dołączone do zestawu zostały wyposażone w wysokiej jakości kondensator elektretowy, a dzięki swej dookólnej charakterystyce kierunkowej dokładnie i czysto zbierają dźwięki dochodzące z każdej strony, zapewniając tym samym poprawne nagłośnienie nagrywanych osób.

Zestaw jest kompatybilny z bardzo szeroką gamą urządzeń. Za pomocą dołączonych do zestawu kabli TRS oraz TRRS odbiornik można podłączyć do dowolnego smartfona, tableta, aparatu, kamery, komputera lub rejestratora audio z wejściem mini-jack 3,5 mm. W komplecie znajdują się także klipsy i gąbki do mikrofonów krawatowych. Fabrycznie odbiornik został wyposażony w identyczny klips obrotowy, co nadajniki, można go jednak szybko i prosto wymienić na mocowanie z zimną stopką i gwintem 1/4″, umożliwiające montaż na aparacie lub dowolnym statywie o pasującym gwincie. Całość jest zapakowana w solidne, usztywniane, czarne etui zamykane na suwak.

Użycie mikroportów podczas nagrań zapewnia nieskrępowaną swobodę ruchów osób w kadrze. Nadajniki są bardzo lekkie i kompaktowe, przyczepione do paska spodni nie stanowią dużego obciążenia dla osoby nagrywanej. To idealne rozwiązanie dla wielu różnych zastosowań – z pewnością sprawdzą się podczas nagrywania prezentacji, wywiadów komentarzy, unboxingów, materiałów szkoleniowych, a także do transmisji na żywo na Facebooku lub Instagramie.


👉🏻 BEZPRZEWODOWE NAGRYWANIE DŹWIĘKU

👉🏻 PODWÓJNY ZESTAW MIKROPORTÓW

👉🏻 60 METRÓW ZASIĘGU BEZ PRZESZKÓD

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA DOOKÓLNA

👉🏻 SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ

👉🏻 LEKKI I DYSKRETNY

👉🏻 GĄBKA I KLIPS W KOMPLECIE