BY-WM4 PRO K4


BY-WM4 PRO K4

Bezprzewodowy zestaw dwóch mikrofonów wraz z odbiornikiem, przeznaczony do pracy ze smartfonami i tabletami marki Apple – iPhone oraz iPad – wyposażonymi w wejście lightning. Nadajniki komunikują się z odbiornikiem w odległości do 60 metrów i umożliwiają nagrywanie głosu dwóch osób.


BY-WM4 PRO K4 to bezprzewodowy zestaw z dwoma mikrofonami krawatowymi oraz odbiornikiem, przeznaczony do pracy z iPhone’ami i iPadami posiadającymi złącze lightning. Bardzo prosty w użyciu i wyjątkowo kompaktowy, został stworzony z myślą o entuzjastach filmowania, szukających rozwiązań dobrze balansujących jakość dźwięku z atrakcyjną ceną sprzętu.

Nadajniki komunikują się z odbiornikiem drogą radiową, na częstotliwości 2,4 GHz, co przekłada się na wysoką jakość połączenia między urządzeniami. Ich maksymalny zasięg wynosi 60 metrów bez przeszkód. Do wyboru dostępne są dwa tryby pracy – mono oraz stereo.

Zestaw jest wyjątkowo prosty w obsłudze, przyciski i przełączniki są klarownie opisane na obudowie każdego urządzenia. W odbiorniku przewidziano dodatkowo wejście słuchawkowe mini-jack 3,5 mm umożliwiające bieżący odsłuch i kontrolę nagrywanego materiału, oraz pokrętło do regulacji głośności rejestrowanej ścieżki. Wchodzące w skład zestawu mikrofony krawatowe zostały wyposażone w kondensatory elektretowe, a dzięki swej dookólnej charakterystyce kierunkowej dokładnie i czysto rejestrują wypowiedzi osoby występujących na nagraniu. W komplecie z mikrofonami krawatowymi znajdują się także klipsy do montażu np. na kołnierzyku koszuli oraz gąbeczki, tłumiące niepożądane szumy otoczenia.

Odbiornik pobiera zasilanie z urządzenia, do którego jest podłączony, natomiast każdy z nadajników wymaga dwóch baterii AAA/LR03 (brak w zestawie). Nadajniki są lekkie i kompaktowe, przyczepione np. do paska spodni nie krępują ruchów, ani nie stanowią dużego obciążenia. Parowanie z odbiornikiem następuje automatycznie, zaś o poprawnym połączeniu informują kontrolne diody LED. Odbiornik łączy się z urządzeniem docelowym na zasadzie plug & play, co przekłada się na prostą i wygodną obsługę. Zastosowane złącze lightning posiada oficjalny certyfikat Apple MFi, gwarantując pełną kompatybilność obraz bezpieczeństwo stosowania.


👉🏻 PODWÓJNY ZESTAW MIKROPORTÓW

👉🏻 BEZPRZEWODOWE NAGRYWANIE DŹWIĘKU

👉🏻 60 METRÓW ZASIĘGU BEZ PRZESZKÓD

👉🏻 TRYB MONO I STEREO

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA DOOKÓLNA

👉🏻 KOMPATYBILNOŚĆ Z iPHONE / iPAD

👉🏻 ZŁĄCZE LIGHTNING Z CERTYFIKATEM APPLE MFI

👉🏻 LEKKI I DYSKRETNY

👉🏻 GĄBKA I KLIPS W KOMPLECIE