BY-WM4 PRO K5


BY-WM4 PRO K5

Budżetowy zestaw mikrofonów, przeznaczony do pracy ze smartfonami i tabletami z systemem Android, wyposażonymi w wejście USB-C. Nadajnik komunikuje się z odbiornikiem w odległości do 60 metrów i umożliwia nagrywanie głosu jednej osoby.BY-WM4 PRO K5 to bezprzewodowy zestaw z mikrofonem krawatowym, przeznaczony do pracy ze smartfonami i tabletami z wejściem USB-C. Bardzo prosty w użyciu i wyjątkowo kompaktowy, został stworzony z myślą o entuzjastach filmowania, szukających rozwiązań dobrze balansujących jakość dźwięku z atrakcyjną ceną sprzętu.

Odbiornik komunikuje się z nadajnikiem drogą radiową, na częstotliwości 2,4 GHz, co przekłada się na wysoką jakość połączenia między urządzeniami. Ich maksymalny zasięg wynosi 60 metrów bez przeszkód. Cały zestaw jest wyjątkowo prosty w obsłudze, przyciski i przełączniki są klarownie opisane na obudowie każdego urządzenia.

W odbiorniku przewidziano wejście słuchawkowe mini-jack 3,5 mm, umożliwiające bieżący odsłuch i kontrolę nagrywanego materiału, oraz pokrętło do regulacji głośności rejestrowanej ścieżki. Mikrofon krawatowy dołączony do zestawu został wyposażony w wysokiej jakości kondensator elektretowy, a dzięki swej dookólnej charakterystyce kierunkowej dokładnie i czysto zbiera dźwięki dochodzące z każdej strony, zapewniając tym samym poprawne nagłośnienie nagrywanej osoby. W komplecie znajdują się także klips i gąbka do mikrofonu krawatowego. Odbiornik pobiera zasilanie z urządzenia, do którego jest podłączony, natomiast nadajnik wymaga dwóch baterii AAA/LR03 (brak w zestawie).

Użycie mikroportów podczas nagrań zapewnia nieskrępowaną swobodę ruchów osób w kadrze. Nadajnik jest bardzo lekki i kompaktowy, przyczepiony do paska spodni nie stanowi dużego obciążenia dla osoby nagrywanej. To idealne rozwiązanie dla wielu różnych zastosowań – z pewnością sprawdzą się podczas nagrywania prezentacji, wywiadów komentarzy, unboxingów, materiałów szkoleniowych, a także do transmisji na żywo na Facebooku lub Instagramie.


👉🏻 BEZPRZEWODOWE NAGRYWANIE DŹWIĘKU

👉🏻 60 METRÓW ZASIĘGU BEZ PRZESZKÓD

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA DOOKÓLNA

👉🏻 ZŁĄCZE USB-C

👉🏻 LEKKI I DYSKRETNY

👉🏻 GĄBKA I KLIPS W KOMPLECIE