BY-WM4 PRO K6


BY-WM4 PRO K6

Zestaw dwóch mikrofonów bezprzewodowych wraz z odbiornikiem, przeznaczony do pracy ze smartfonami i tabletami z systemem Android, wyposażonymi w wejście USB-C. Nadajniki komunikują się z odbiornikiem w odległości do 60 metrów i umożliwiają nagrywanie głosu dwóch osób jednocześnie.BY-WM4 PRO K6 to bezprzewodowy zestaw dwóch mikroportów wraz z odbiornikiem, przeznaczony do pracy ze smartfonami i tabletami z systemem Android i wejściem USB-C. Prosty w użyciu i wyjątkowo kompaktowy, został stworzony z myślą o entuzjastach filmowania, szukających rozwiązań dobrze balansujących jakość dźwięku z atrakcyjną ceną sprzętu.

Nadajniki komunikują się z odbiornikiem drogą radiową na częstotliwości 2,4 GHz, co przekłada się na wysoką jakość połączenia między urządzeniami. Umożliwiają łączność na dystansie do 60 metrów bez przeszkód terenowych. W odbiorniku przewidziano wejście słuchawkowe mini-jack 3,5 mm, umożliwiające bieżący odsłuch i kontrolę nagrywanego materiału, oraz pokrętło do regulacji głośności rejestrowanej ścieżki. Wchodzące w skład zestawu mikrofony krawatowe zostały wyposażone w kondensatory elektretowe, a dzięki swej dookólnej charakterystyce kierunkowej dokładnie i czysto rejestrują wypowiedzi osoby występujących na nagraniu. W komplecie z mikrofonami krawatowymi znajdują się także klipsy do montażu np. na kołnierzyku koszuli oraz gąbeczki, tłumiące niepożądane szumy otoczenia.

Odbiornik pobiera zasilanie z urządzenia, do którego jest podłączony, natomiast każdy z nadajników wymaga dwóch baterii AAA/LR03 (brak w zestawie). Nadajniki są lekkie i kompaktowe, przyczepione np. do paska spodni nie krępują ruchów, ani nie stanowią dużego obciążenia. Parowanie z odbiornikiem następuje automatycznie, zaś o poprawnym połączeniu informują kontrolne diody LED. Odbiornik łączy się z urządzeniem docelowym na zasadzie plug & play – wystarczy podłączyć go do smartfona lub tabletu.


👉🏻 PODWÓJNY ZESTAW MIKROPORTÓW

👉🏻 BEZPRZEWODOWE NAGRYWANIE DŹWIĘKU

👉🏻 60 METRÓW ZASIĘGU BEZ PRZESZKÓD

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA DOOKÓLNA

👉🏻 ZŁĄCZE USB-C

👉🏻 LEKKI I DYSKRETNY

👉🏻 GĄBKA I KLIPS W KOMPLECIE