BY-WM6S


BY-WM6S

Kompaktowy zestaw mikroportów z wbudowanym akumulatorem, przeznaczony do pracy z aparatami, kamerami wideo, smartfonami i rejestratorami dźwięku wyposażonymi w wejście mini-jack 3,5 mm. Nadajnik komunikuje się z odbiornikiem w odległości do 60 metrów i umożliwia nagrywanie głosu jednej osoby.BOYA BY-WM6S to system mikrofonów bezprzewodowych, zaprojektowany do pracy z szeroką gamą urządzeń. Najlepiej sprawdzi się podczas rejestrowania prezentacji, materiałów szkoleniowych i edukacyjnych, wywiadów, unboxingów oraz do transmisji na żywo na Facebooku i Instagramie. Gwarantuje wysoką jakość dźwięku oraz pełną swobodę ruchu osoby nagrywanej.

Zestaw składa się z nadajnika oraz odbiornika, które komunikują się ze sobą na jednym z 48 dostępnych kanałów radiowych, w odległości do 70 metrów bez przeszkód. Wysoka częstotliwość komunikacji między urządzeniami przekłada się na wysoką jakość połączenia i chroni nagrywaną ścieżkę przed zakłóceniami. Dzięki dookólnej charakterystyce kierunkowej, mikrofon krawatowy z zestawu dokładnie i czysto zbiera dźwięki dochodzące z każdej strony, zapewniając tym samym poprawne nagłośnienie nagrywanej osoby.

Zarówno nadajnik, jak i odbiornik posiadają wbudowany akumulator o pojemności 1600 mAh, ładowany poprzez kabel USB-C dołączony do zestawu. Na każdym z nich znajduje się także czytelny ekran LCD wyświetlający kanał, częstotliwość, siłę sygnału, poziom głośności i naładowania akumulatora. Obudowy urządzeń zostały wykonane z wytrzymałego metalu, dzięki czemu sprawdzą się nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. W odbiorniku przewidziano dodatkowo wejście słuchawkowe mini-jack 3,5 mm, umożliwiające bieżący odsłuch i kontrolę nagrywanego materiału.

BY-WM6S jest kompatybilny z bardzo szeroką gamą urządzeń – za pomocą trzech kabli znajdujących się w zestawie, odbiornik można podłączyć do dowolnego smartfona, tableta, aparatu, kamery, komputera lub rejestratora audio z wejściem mini-jack 3,5 mm. W komplecie znajdują się także klips i gąbka do mikrofonu krawatowego.


👉🏻 WBUDOWANY AKUMULATOR 1600 MAH

👉🏻 CZYTELNY EKRAN LCD

👉🏻 ZASIĘG DO 70 METRÓW

👉🏻 BEZPRZEWODOWE NAGRYWANIE DŹWIĘKU

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA DOOKÓLNA

👉🏻 SOLIDNA, METALOWA OBUDOWA

👉🏻 48 KANAŁÓW KOMUNIKACJI RADIOWEJ

👉🏻 GĄBKA I KLIPS W KOMPLECIE

👉🏻 DEMONTOWALNE ANTENY