BY-WM8 PRO K1


BY-WM8 PRO K1

Bezprzewodowy mikrofon dla profesjonalistów, rejestrujący dźwięk w najwyższej jakości, nie odbiegającej od rozwiązań topowych producentów. Wykorzystywany w produkcji filmowej, przy wywiadach i prezentacjach biznesowych. Pozwala na rozbudowę do dwóch nadajników.


BOYA BY-WM8 PRO K1 to system bezprzewodowy UHF (Ultra High Frequency), zaprojektowany do współpracy z lustrzankami, kamerami wideo i rejestratorami dźwięku. Odbiornik korzysta z dwóch kanałów komunikacji, dzięki czemu może pracować z dwoma nadajnikami. Zestaw umożliwia rejestrację dźwięku w znacznie wyższej jakości, niż ta oferowana przez mikrofony wbudowane w wyżej wymienione urządzenia.

Dzięki nadajnikowi możliwe jest zbieranie dźwięku na odległość do 100 metrów (bez przeszkód). Odbiornik pozwala na wybór między trybem STEREO lub MONO. Mikrofon krawatowy dołączony do zestawu jest wyposażony w klips, umożliwiający zamocowanie go np. na kołnierzu koszuli. Kompatybilny z lustrzankami, które posiadają funkcję filmowania, kamerami, dyktafonami a także wszystkimi urządzeniami które rejestrują dźwięk i posiadają wejście mini-jack 3.5 mm. Odbiornik i nadajnik są bardzo lekkie, nie przeszkadzają w poruszaniu się i nie ograniczają ruchów osoby korzystającej z nich.


👉🏻 WYSOKA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

👉🏻 WYBÓR TRYBU MONO LUB STEREO

👉🏻 DO 100 METRÓW ZASIĘGU BEZ PRZESZKÓD

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA DOOKÓLNA

👉🏻 PRZEZNACZONY DO KAMER I APARATÓW

👉🏻 OK. 4 GODZIN CIĄGŁEJ PRACY

👉🏻 GĄBKA I KLIPS W KOMPLECIE

👉🏻 WEJŚCIE SŁUCHAWKOWE