BY-WM8 PRO K2


BY-WM8 PRO K2

Mikrofon bezprzewodowy BY-WM8 PRO K2 został zaprojektowany do współpracy z lustrzankami i kamerami wideo oraz z rejestratorami dźwięku. Mikroporty pozwalają na rejestrowanie dźwięku znacznie wyższej jakości niż umożliwia to wbudowany mikrofon wyżej wymienionych urządzeń. Mikrofony wyposażone są w klipsy, umożliwiające zamocowanie ich np. na kołnierzu koszuli.


BOYA BY-WM8 PRO K2 to system bezprzewodowy UHF (Ultra High Frequency), zaprojektowany do współpracy z lustrzankami, kamerami wideo i rejestratorami dźwięku. Odbiornik korzysta z dwóch kanałów komunikacji, dzięki czemu może pracować z dwoma nadajnikami. Zestaw umożliwia rejestrację dźwięku w znacznie wyższej jakości, niż ta oferowana przez mikrofony wbudowane w wyżej wymienione urządzenia.

Dzięki nadajnikowi możliwe jest zbieranie dźwięku na odległość do 100 metrów (bez przeszkód). Odbiornik pozwala na wybór między trybem STEREO lub MONO. Mikrofon krawatowy dołączony do zestawu jest wyposażony w klips, umożliwiający zamocowanie go np. na kołnierzu koszuli. Kompatybilny z lustrzankami, które posiadają funkcję filmowania, kamerami, dyktafonami a także wszystkimi urządzeniami które rejestrują dźwięk i posiadają wejście mini-jack 3.5 mm. Odbiornik i nadajnik są bardzo lekkie, nie przeszkadzają w poruszaniu się i nie ograniczają ruchów osoby korzystającej z nich.


👉🏻 PODWÓJNY ZESTAW MIKROFONÓW

👉🏻 WYSOKA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

👉🏻 WYBÓR TRYBU MONO LUB STEREO

👉🏻 DO 100 METRÓW ZASIĘGU BEZ PRZESZKÓD

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA DOOKÓLNA

👉🏻 PRZEZNACZONY DO KAMER I APARATÓW

👉🏻 OK. 4 GODZIN CIĄGŁEJ PRACY

👉🏻 GĄBKA I KLIPS W KOMPLECIE

👉🏻 WEJŚCIE SŁUCHAWKOWE

👉🏻 48 KANAŁÓW KOMUNIKACJI RADIOWEJ