BY-DM20


BY-DM20

Dookólny mikrofon krawatowy, dedykowany do urządzeń wyposażonych w wejście USB-C. Idealne rozwiązanie do rejestracji mowy – prezentacji, podcastów, wywiadów, rozmów czy materiałów edukacyjnych.


Dwukanałowy zestaw do nagrywania dźwięku – dwa mikrofony krawatowe oraz adapter z dwoma wejściami mini-jack 3,5 mm oraz wyjściem słuchawkowym do bieżącego monitorowania rejestrowanego dźwięku. To praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci zamienić wiele urządzeń w przenośny rejestrator. Zestaw najlepiej sprawdzi się podczas nagrań wywiadów, filmów edukacyjnych, fabularnych, podcastów, czy realizacji muzycznych.

Głośność obu kanałów można dostosować osobno, za pomocą pokręteł umiejscowionych na odpowiednich bokach urządzenia. Mikrofony dołączone do zestawu w razie potrzeby można zastąpić innymi z identycznym złączem mini-jack 3,5 mm TRS. Adapter pobiera zasilanie z urządzenia, do którego jest podłączony – nie wymaga dodatkowych baterii. Jest także lekki i przenośny, nie większy od dłoni. W razie potrzeby można też przypiąć go do paska lub kieszeni za pomocą dołączonego, metalowego klipsa.

Zestaw jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń – smartfonami z wejściem Lightning (iOS) oraz USB-C (Android). W komplecie znajduje się także kabel do połączenia adaptera z komputerem poprzez port USB. Całość zapakowana jest w usztywniane etui zamykane na suwak.


👉🏻 KOMPAKTOWE WYMIARY

👉🏻 PROSTY W UŻYCIU

👉🏻 PRZEŁĄCZNIK MONO / STEREO

👉🏻 SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ Z IOS / ANDROID / PC

👉🏻 DWA WEJŚCIA MIKROFONOWE

👉🏻 PORT SŁUCHAWKOWY MINI-JACK