BY-PM700SP


BY-PM700SP

Profesjonalny mikrofon pojemnościowy, przeznaczony do pracy z szeroką gamą urządzeń – smartfonami z systemem iOS i Android, a także komputerami. Idealny do realizacji podcastu, nagrywania na Youtube, dla streamerów lub gamerów. Oferuje możliwość dostosowania wzmocnienia nagrywanego sygnału oraz aż cztery różne rodzaje charakterystyki kierunkowości: dookólną, dwukierunkową, stereo i kardioidalną.BY-PM700 to wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy, z szerokim zakresem kompatybilności. Jest tańszą alternatywą popularnego modelu konkurencyjnej marki, przy porównywalnej jakości rejestrowanego dźwięku. Solidnie i estetycznie wykonany z lakierowanego metalu, jest idealnym dopełnieniem biurkowego zestawu do nagrywania filmów. W mikrofonie zamontowano aż 3 przetworniki, dzięki czemu oferuje on możliwość wyboru między czterema rodzajami charakterystyki kierunkowości, zależnie od aktualnego zastosowania:

  • stereo – dźwięk jest zbierany z lewej i z prawej strony
  • kardioidalna – wzmacnia głównie głos dochodzący z przodu
  • dookólna – mikrofon rejestruje dźwięki ze wszystkich stron
  • dwukierunkowa – dźwięk jest zbierany z przodu i z tyłu mikrofonu

Mikrofon jest zamocowany na stabilnym, dedykowanym statywie z możliwością regulacji kąta nachylenia, posiada także gwint żeński 5/8″ do mocowania na wysięgnikach i statywach. Wbudowany port słuchawkowy mini-jack 3.5 mm umożliwia bieżący odsłuch nagrywanego materiału bez opóźnień. Na obudowie umieszczono także przycisk wyciszenia mikrofonu, dwa potencjometry do regulacji głośności odsłuchu i wzmocnienia nagrywanego sygnału, oraz przełącznik charakterystyki kierunkowości.

BY-PM700SP Współpracuje ze smartfonami wyposażonymi w wejście Lightning lub USB-C, a także z komputerami i laptopami z Windows oraz macOS. Jest wyjątkowo prosty w obsłudze – wystarczy podłączyć go do urządzenia nagrywającego, a będzie gotowy do użytku – nie wymaga dodatkowego zasilania ani instalowania specjalnych sterowników.


👉🏻 SOLIDNA, METALOWA KONSTRUKCJA

👉🏻 4 RÓŻNE CHARAKTERYSTYKI

👉🏻 KOMPATYBILNY ZE SMARTFONAMI I KOMPUTERAMI

👉🏻 BARDZO NISKI POZIOM SZUMÓW WŁASNYCH

👉🏻 ZASILANIE Z USB

👉🏻 REGULACJA WZMOCNIENIA SYGNAŁU