BY-BM2021


BY-BM2021

Mikrofon pojemnościowy, kierunkowy do lustrzanek cyfrowych, bezlusterkowców, smartfonów i innych urządzeń rejestrujących dźwięk. Wyjątkowo lekki i estetycznie zaprojektowany, skutecznie poprawia jakość nagrywanego dźwięku i tłumi dźwięki otoczenia, dochodzące zza nagrywanej sceny.


BY-BM2021 to mikrofon kierunkowy, za pomocą którego znacznie poprawisz jakość nagrywanego dźwięku. Został zaprojektowany w oparciu o inny, popularny modelu mikrofonu nakamerowego, jest jednak jego dużo tańszą alternatywą o porównywalnej jakości nagrań. Idealnie sprawdzi się podczas wywiadów, vlogów, prezentacji, czy relacji z różnych wydarzeń.

Jego najważniejszą cechą jest super-kardioidalna charakterystyka kierunkowości – mikrofony tego typu są najbardziej odporne na sprzężenia i bardzo dobrze izolują dźwięki z otoczenia, skupiając się na tych dochodzących ze strony, w którą zwrócony jest mikrofon.

Mikrofon został wykonany ze wzmocnionego tworzywa ABS – konstrukcja jest wyjątkowo lekka, ale i wytrzymała jak na swoją niską wagę. Jest również bardzo prosty w obsłudze – aby rozpocząć nagrania, wystarczy podpiąć go do kompatybilnego urządzenia, z którego będzie również pobierać zasilanie.


👉🏻 Charakterystyka super-kardioidalna

👉🏻 Lekka konstrukcja z wytrzymałego tworzywa ABS

👉🏻 Szeroka kompatybilność

👉🏻 Prosty w obsłudze

👉🏻 Nie wymaga dodatkowego zasilania