BY-BM3031


BY-BM3031

Mikrofon pojemnościowy, kierunkowy do lustrzanek cyfrowych, bezlusterkowców, smartfonów i innych urządzeń rejestrujących dźwięk. Skutecznie poprawia jakość nagrywanego dźwięku i tłumi dźwięki otoczenia, dochodzące spoza nagrywanej sceny.


BY-BM3031 to mikrofon kierunkowy, oferujący studyjną jakość nagrań prowadzonych za jego pomocą. Został zaprojektowany w oparciu o inny, popularny modelu mikrofonu, jest jednak jego dużo tańszą alternatywą o porównywalnej jakości nagrywanego dźwięku. Idealnie sprawdzi się podczas wywiadów, vlogów, prezentacji, czy relacji z różnych wydarzeń.

Jego najważniejszą cechą jest super-kardioidalna charakterystyka kierunkowości – mikrofony tego typu są najbardziej odporne na sprzężenia i bardzo dobrze izolują dźwięki z otoczenia, skupiając się na tych dochodzących ze strony, w którą zwrócony jest mikrofon. Ważnym elementem konstrukcji jest również filtr górnoprzepustowy 80Hz, który tłumi zakłócenia wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych lub ruchu ulicznego. BY-BM3031 oferuje również możliwość szybkiego dostosowania głośności nagrywanego dźwięku – zależnie od potrzeb możemy ją obniżyć o 10 dB, lub podbić o 20 dB.

Mikrofon został wyposażony w zintegrowany uchwyt antywstrząsowy z zimną stopką i gwintem 1/4″ – dzięki temu można go zamocować na stopce aparatu, statywie lub boomie. Zasilany jest natomiast z dwóch paluszków AA (brak w zestawie). Z tyłu obudowy umieszczono dodatkowo przełącznik zasilania, który pozwala na oszczędzanie energii w akumulatorach. Wbudowany port słuchawkowy mini-jack 3.5 mm umożliwia bieżący odsłuch nagrywanego materiału. W zestawie znajduje się również osłona przeciwwietrzna.


👉🏻 Studyjna jakość nagrywanego dźwięku

👉🏻 Wbudowany uchwyt antywstrząsowy

👉🏻 Przełącznik zasilania

👉🏻 Dwustopniowy filtr górnoprzepustowy

👉🏻 Trzy poziomy dostosowania głośności dźwięku

👉🏻 Osłona przeciwwietrzna w zestawie

👉🏻 Kompatybilność: DSLR, bezlusterkowce, rejestratory, kamery