BY-BM3032


BY-BM3032

Mikrofon kierunkowy o charakterystyce superkardioidalnej, przeznaczony do pracy z lustrzankami, bezlusterkowcami, kamerami wideo i rejestratorami dźwięku. W znacznym stopniu poprawia jakość nagrywanego dźwięku, skutecznie wycisza te dochodzące spoza planu i oferuje szerokie możliwości dostosowania parametrów nagrywania.


BOYA BY-BM3032 to wysokiej jakości mikrofon kierunkowy o charakterystyce superkardioidalnej i rozbudowanych możliwościach dostosowania dźwięku. Został zaprojektowany w oparciu o inny, popularny modelu mikrofonu, jest jednak jego dużo tańszą alternatywą o porównywalnej jakości nagrywanego dźwięku. Idealnie sprawdzi się podczas tworzenia wywiadów, vlogów, relacji z wydarzeń czy materiałów na YouTube.

Dzięki superkardioidalnej charakterystyce kierunkowej, BY-BM3032 jest wysoce odporny na sprzężenia i bardzo dobrze izoluje dźwięki z otoczenia, skupiając się na tych dochodzących ze strony, w którą jest zwrócony. Urządzenie zostało wyposażone w dwustopniowy filtr górnoprzepustowy 75 i 150 Hz, który skutecznie tłumi niskie dźwięki i zakłócenia wynikające z działania urządzeń klimatyzacyjnych lub ruchu ulicznego. Mikrofon oferuje również możliwość szybkiego dostosowania głośności nagrywanego dźwięku – zależnie od potrzeb możemy ją obniżyć o 10 dB, lub podbić o 20 dB. Ważną funkcją jest także specjalne zabezpieczenie umożliwiające wybór docelowego poziomu głośności i ograniczenie niespodziewanych, hałaśliwych dźwięków. Podczas nagrań prowadzonych w terenie z użyciem osłony przeciwwietrznej, można skorzystać również z wbudowanego filtra wzmacniającego wyższe częstotliwości o dodatkowe 5 dB.

Mikrofon został wyposażony w zintegrowany uchwyt antywstrząsowy z zimną stopką i gwintem 1/4″ – dzięki temu można go zamocować na stopce aparatu, statywie lub boomie. Zasilany jest natomiast z dwóch paluszków AA (brak w zestawie). Z tyłu obudowy umieszczono dodatkowo przełącznik zasilania, który pozwala na oszczędzanie energii w akumulatorach. Wbudowany port słuchawkowy mini-jack 3.5 mm umożliwia bieżący odsłuch nagrywanego materiału. W zestawie znajduje się również osłona przeciwwietrzna.


👉🏻 Wysoka jakość nagrywanego dźwięku

👉🏻 Charakterystyka superkardioidalna

👉🏻 Dwustopniowy filtr górnoprzepustowy 75 i 150 Hz

👉🏻 Przełącznik regulacji głośności sygnału -10 / 0 / +20 dB

👉🏻 Zabezpieczenie z ograniczeniem niespodziewanych głośnych dźwięków

👉🏻 Przełącznik zasilania

👉🏻 Wbudowany uchwyt antywstrząsowy

👉🏻 Osłona przeciwwietrzna w zestawie