BY-MM1


BY-MM1

Uniwersalny mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej, idealny do nagrań wideo i znacznej poprawy nagrywanego dźwięku. Współpracuje z wieloma urządzeniami, między innymi kamerami wideo, lustrzankami, bezlusterkowcami, smartfonami, tabletami i komputerami.


BOYA BY-MM1 to kardioidalny mikrofon pojemnościowy, idealny do prostych nagrań wideo, szczególnie vlogów. Został zaprojektowany do pracy ze smartfonami, kamerami, lustrzankami, bezlusterkowcami, dyktafonami, komputerami, laptopami, urządzeniami Apple i wieloma innymi – dzięki temu może być bezpośrednio podłączony do tych urządzeń. W zestawie znajdują się dwa kable wyjściowe: TRS – do podłączenia kamer, rejestratorów audio i innych urządzeń audio/video oraz TRRS – do smartfonów i tabletów.

BY-MM1 to mikrofon niewielkich rozmiarów, posiadający lekką aluminiową konstrukcję – nie stanowi zbędnego obciążenia w trakcie filmowania. Nie potrzebuje baterii, jest zasilany z aparatu, smartfona lub innego urządzenia do którego będzie podłączony. W zestawie znajduje się dedykowany uchwyt umożliwiający montaż mikrofonu na stopce aparatu oraz osłona przeciwwietrzna, która z powodzeniem minimalizuje hałas wiatru i środowiska na świeżym powietrzu. Pod względem jakości nagrania mikrofon często jest porównywalny do Rode Video Mic.


👉🏻 Mocowanie na stopkę aparatu lub gwint 1/4″

👉🏻 Idealny do vlogów

👉🏻 Niski poziom szumów

👉🏻 Pobór mocy z urządzenia

👉🏻 Uniwersalny – pracuje z wieloma urządzeniami