BY-PVM3000S


BY-PVM3000S

Mikrofon pojemnościowy, kierunkowy do lustrzanek cyfrowych, bezlusterkowców, smartfonów i innych urządzeń rejestrujących dźwięk. Skutecznie poprawia jakość nagrywanego dźwięku i tłumi dźwięki otoczenia, dochodzące spoza nagrywanej sceny.


BOYA BY-PVM3000S to nowoczesny mikrofon kierunkowy typu shotgun, z krótką kapsułą zbierającą dźwięk ze stosunkowo bliskiej odległości i kąta 70º. Urządzenie jest częścią systemu mikrofonów BY-PVM3000, w ramach którego możliwa jest zamienne wykorzystywanie kapsuł dołączonych do modeli BY-PVM3000M lub BY-PVM3000L. Dzięki super-kardioidalnej charakterystyce kierunkowości jest bardzo odporny na sprzężenia i izoluje odgłosy z otoczenia i skupia się na dźwiękach dochodzących ze strony, w którą jest zwrócony.

W konstrukcji mikrofonu przewidziano filtr górnoprzepustowy, który skutecznie wycina dźwięki o częstotliwości niższej niż 150 Hz, przykładowo ruchu ulicznego lub urządzeń klimatyzacyjnych. Na solidnej, aluminiowej obudowie umieszczono przełącznik zasilania, który pozwala na oszczędzanie energii w akumulatorach. Mikrofon pobiera energię z pojedynczej baterii lub akumulatora AA/LR6 (brak w zestawie) lub metodą phantom 24 lub 48 V. Cała konstrukcja jest stosunkowo lekka, ale także wytrzymała.

Do mikrofonu dołączono uchwyt antywstrząsowy, niwelujący nieprzyjemne dźwięki powstałe na skutek ruchów operatora czy dźwiękowca, a także osłonę przeciwwietrzną, która skutecznie zredukuje huczące odgłosy wiatru uderzającego o kapsułę. Całość zapakowana jest w miękkie etui ochronne z ekoskóry.


👉🏻 Aluminiowa obudowa

👉🏻 Dźwięk zbierany z kąta 70º

👉🏻 Wysoka odporność na sprzężenia

👉🏻 Skutecznie niweluje dźwięki z otoczenia

👉🏻 Wbudowany filtr górnoprzepustowy 150 Hz

👉🏻 Możliwość wymiany kapsuły na dłuższą (brak w zestawie)

👉🏻 Zasilanie phantom 24 / 48 V lub 1× bateria AA (brak w zestawie)