BY-BMM400


BY-BMM400

Praktyczny mikrofon pojemnościowy o dookólnej charakterystyce, zbierający dźwięk ze wszystkich stron z odległości do 2 m. Dedykowany do smartfonów, tabletów oraz komputerów. Posiada wbudowany głośnik – jest idealny do stosowania podczas konferencji, paneli dyskusyjnych, seminariów online czy wideokonferencji.BY-BMM400 to wysokiej jakości pojemnościowy mikrofon konferencyjny z wbudowanym głośnikiem, pozwalający znacząco poprawić jakość dźwięku podczas spotkań biznesowych, zajęć online, wideokonferencji czy wystąpień publicznych. Dookólna charakterystyka sprawia, że równomiernie zbiera dźwięk ze wszystkich stron z odległości do 2 metrów i w zasięgu 360°. Kompaktowy i estetycznie wykonany, zajmuje niewiele miejsca i nie rzuca się w oczy.

Mikrofon został zaprojektowany do współpracy ze smartfonami, tabletami, komputerami, a także odtwarzaczami MP3 – w zestawie znajdują się odpowiednie kable. Aby podłączyć mikrofon do wybranego urządzenia można skorzystać z przewodu mini jack 3,5 mm TRRS (do smartfonów), USB typu C (do tabletów) lub USB typu A (do laptopów, komputerów stacjonarnych). Każdy przewód ma długość 120 cm, co pozwala na swobodne umieszczenie mikrofonu wśród uczestników rozmowy, zaś wbudowany wzmacniacz znacznie poprawia jakość dźwięku, szczególnie podczas współpracy z telefonami. W zależności od sprzętu, do którego jest podpięty, mikrofon wykorzystuje też inny rodzaj zasilania. Podczas pracy ze smartfonami bazuje na własnym, wbudowanym akumulatorze, umożliwiającym około 4,5 godziny ciągłej pracy. Przy podpięciu do laptopa czy tabletu, będzie czerpał energię bezpośrednio z danego urządzenia. Złącza USB-C oraz USB-A będą również wykorzystywane do ładowania akumulatora (czas ładowania to około 2,5 godziny).

Mikrofon posiada też port słuchawkowy, umożliwiający bieżący odsłuch rejestrowanego materiału. Na jego obudowie umieszczono przyciski odpowiadające za regulację głośności. Na środku znajduje się również duży i wygodny przycisk, umożliwiający szybkie wyciszenie, co jest szczególnym udogodnieniem podczas pracy przy konferencjach i rozmowach, w których uczestniczy jednocześnie kilka osób.


👉🏻 Kompaktowa, przenośna konstrukcja

👉🏻 IDEALNY DO KONFERENCJI, SPOTKAŃ, NARAD

👉🏻 SZEROKI ZAKRES KOMPATYBILNOŚCI

👉🏻 charakterystyka dookólna

👉🏻 PORT SŁUCHAWKOWY

👉🏻 DŁUGI KABEL USB

👉🏻 WBUDOWANY GŁOŚNIK

👉🏻 ZINTEGROWANY WZMACNIACZ