BY-M1 PRO


BY-M1 PRO

Zaawansowany, uniwersalny mikrofon krawatowy, przystosowany do pracy z wieloma urządzeniami nagrywającymi. Idealne rozwiązanie do rejestracji mowy – prezentacji, podcastów, wywiadów, rozmów czy materiałów edukacyjnych.


BY-M1 PRO to druga, rozbudowana i ulepszona wersja najpopularniejszego mikrofonu krawatowego – BOYA BY-M1. Zachowana została znana dotychczas konstrukcja lavaliera z modułem sterującym, uwzględniono w nim jednak szereg nowych funkcji, które wyróżniają go nawet spośród mikrofonów innych producentów. Jest praktyczny i uniwersalny, kompatybilny z szeroką gamą urządzeń – od smartfonów, poprzez aparaty, kamery i rejestratory audio, aż po komputery i wiele innych. Umożliwia uzyskanie głosu głośniejszego i bardziej wyraźnego w porównaniu z nagraniami prowadzonymi przez mikrofon wbudowany w kompatybilne urządzenia.

Moduł sterujący został wyposażony w przełącznik zasilania i wyboru trybów „smartphone” oraz „camera”. Mikrofon posiada również funkcję tłumienia o 10 dB, przydatną na przykład przy nagraniach osób z donośnym głosem. Przewidziano w nim także wejście słuchawkowe mini-jack 3,5 mm, które umożliwia bieżący odsłuch nagrywanego dźwięku w trybie „smartphone”. Długi, 6-metrowy kabel umożliwia swobodne poruszanie się po planie.

Dołączona do zestawu bateria LR44 wymagana jest tylko do pracy w trybie „camera” – podczas nagrań z telefonami mikrofon zasilany jest z urządzenia, do którego jest podłączony. W zestawie znajduje się klips do mocowania mikrofonu oraz gąbka wygłuszająca tzw. głoski „wybuchowe” i szum oddechu, przejściówkę na większe złącze jack 6,5 mm oraz proste etui.


👉🏻 WIELE MOŻLIWOŚCI W MAŁYM MIKROFONIE

👉🏻 DŁUGOŚĆ KABLA – 6 m

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA DOOKÓLNA

👉🏻 SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ

👉🏻MOŻLIWOŚĆ ODSŁUCHU NAGRAŃ PRZY PRACY ZE SMARTFONEM

👉🏻 GĄBKA I KLIPS W KOMPLECIE