BY-M1


BY-M1

Dyskretny, dookólny mikrofon krawatowy, przeznaczony do użycia z szeroką gamą urządzeń – smartfonami, kamerami, aparatami, rejestratorami audio, komputerami i innymi. Doskonale zbiera mowę i izoluje ją od dźwięków otoczenia.Najczęściej kupowany na świecie produkt marki BOYA – BY-M1 to lekki i dyskretny mikrofon krawatowy o charakterystyce dookólnej. Mocowany jest do ubrania za pomocą specjalnego klipsa dołączonego do zestawu. Doskonale sprawdzi się podczas nagrań vlogów, prezentacji, unboxingów, wywiadów oraz wszystkich innych form skupiających się na mowie lub narracji prowadzącego.

Moduł sterujący wyposażono w przełącznik zasilania i wyboru trybów „smartphone” oraz „camera”. Długi, 6-metrowy kabel umożliwi ustawienie osoby mówiącej w pożądanej odległości od kamery i zapewni stosunkową swobodę ruchu na planie. Przewód zakończono złączem mini-jack 3,5 mm TRRS, dzięki czemu BY-M1 można użyć praktycznie z dowolnym urządzeniem wyposażonym w pasujący port – smartfonem z iOS lub Androidem, rejestratorem dźwięku, komputerem lub aparatem / kamerą.

W komplecie z mikrofonem znajduje się dopasowana gąbka, a także kompatybilna bateria LR44 i prosty pokrowiec do przechowywania. BY-M1 jest gotowy do pracy już po wyjęciu z pudełka.


👉🏻 WYSOKA JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE

👉🏻 DŁUGOŚĆ KABLA – 6 m

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA DOOKÓLNA

👉🏻 SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ

👉🏻 LEKKI I DYSKRETNY

👉🏻 GĄBKA I KLIPS W KOMPLECIE