BY-M2


BY-M2

Dookólny mikrofon krawatowy, dedykowany do urządzeń wyposażonych w wejście Lightning – iPhone oraz iPad. Idealny do rejestracji głosu – rozmów, wywiadów, prezentacji, podcastów czy materiałów edukacyjnych.


BOYA BY-M2 to lekki mikrofon krawatowy o dookólnej charakterystyce kierunkowej, zaprojektowany z myślą o pracy z urządzeniami Apple, wyposażonymi w złącze Lightning – iPhone’ami oraz iPadami. Umożliwia uzyskanie głosu głośniejszego i bardziej wyraźnego w porównaniu z nagraniami prowadzonymi przez mikrofon wbudowany w kompatybilne urządzenia.

Przewód mikrofonu zakończony jest żeńskim gniazdem mini-jack 3,5 mm, w komplecie znajduje się także specjalny adapter z wtykiem mini-jack 3,5 mm TRS oraz złączem Lightning z oficjalnym certyfikatem Apple MFi. Zestaw nie wymaga dodatkowego zasilania – pobiera je z urządzenia, do którego jest podłączony. Kabel mikrofonu ma aż 6 metrów długości, co gwarantuje komfort użytkowania oraz swobodę poruszania się osoby nagrywanej. W zestawie znajduje się klips i gąbka do mikrofonu oraz miękkie etui do przechowywania.


👉🏻 ZŁĄCZE LIGHTNING Z OFICJALNYM CERTYFIKATEM APPLE MFi

👉🏻 DŁUGOŚĆ KABLA – 6 m

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA DOOKÓLNA

👉🏻 KOMPATYBILNE Z iOS 8.0 I NOWSZYMI

👉🏻 LEKKI I DYSKRETNY

👉🏻 GĄBKA I KLIPS W KOMPLECIE