BY-HM100


BY-HM100

Mikrofon dynamiczny przeznaczony do pracy z kamerami video i lustrzankami z funkcją filmowania. Idealny do zastosowań reporterskich, takich jak wywiady, recenzje czy prezentacje. Dopracowana technologia sprawia, że dźwięk głosu rejestrowany jest z maksymalną czystością, z jednoczesną redukcją szumów i odgłosów wiatru.BY-HM100 to mikrofon dynamiczny o dookólnej charakterystyce kierunkowej. Idealny do zastosowań reporterskich, takich jak wywiady, recenzje, vlogi czy prezentacje. Mikrofon ma przedłużoną budowę, dzięki czemu doskonale leży w dłoni.

Dopracowana technologia sprawia, że dźwięk głosu rejestrowany jest z maksymalną czystością, z jednoczesną redukcją szumów i odgłosów wiatru. Mikrofon wyposażony jest w wyjście XLR, nie potrzebuje do działania dodatkowych baterii.

Profesjonalny wygląd, trwała, ale lekka budowa, eleganckie czarne matowe wykończenie, niezawodność działania – a to wszystko w mikrofonie BY-HM100. Pod względem jakości nagrania mikrofon często jest porównywalny do mikrofonu Rode NTG-1/NTG-2.

Do zestawu dołączone jest eleganckie etui podróżne.


👉🏻 MIKROFON DYNAMICZNY

👉🏻 ZŁĄCZE XLR

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA DOOKÓLNA

👉🏻 DOBRZE DOPASOWANY DO DŁONI

👉🏻 ETUI W KOMPLECIE