BY-HM2


BY-HM2

Mikrofon dynamiczny przeznaczony do pracy z kamerami video i lustrzankami z funkcją filmowania. Idealny do zastosowań reporterskich, takich jak wywiady, recenzje czy prezentacje. Dopracowana technologia sprawia, że dźwięk głosu rejestrowany jest z maksymalną czystością, z jednoczesną redukcją szumów i odgłosów wiatru.BY-HM2 to praktyczny i uniwersalny mikrofon pojemnościowy, stworzony do pracy z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony i tablety, a także z komputerami z systemem Windows oraz MacOS. Doskonale sprawdzi się przy bardzo szerokim spektrum zastosowań – od materiałów reporterskich, poprzez wywiady, ankiety, prezentacje, aż po nagrania muzyczne z instrumentami lub śpiewem. Dzięki kardioidalnej charakterystyce kierunkowej skupia się na dźwiękach dochodzących od frontu, minimalizując tym samym głośność dźwięków z otoczenia.

Obudowa mikrofonu została wykonana z wytrzymałego metalu w kolorze czarnym. W konstrukcji urządzenia uwzględniono przełącznik zasilania oraz pokrętła regulacji wzmocnienia sygnału wejściowego i wyjściowego, dzięki którym dokładnie dostosujemy te parametry do własnych potrzeb oraz warunków zastanych w miejscu realizacji nagrań. Wejście słuchawkowe mini-jack 3.5 mm pozwala na bieżący odsłuch nagrywanego materiału bez opóźnień. Mikrofon nie wymaga dodatkowego zasilania w postaci baterii lub akumulatorów – pobiera energię z urządzenia, do którego jest podłączony.

Mikrofon wyposażono w port USB-C, umożliwiający wykorzystanie kabli łączących z zestawu z bardzo szerokim zakresem urządzeń – przede wszystkim smartfonami ze złączem Lightning lub USB-C, a także komputerami Mac oraz PC. Podłużna obudowa BY-HM2 wygodnie leży w dłoni i gwarantuje komfort użytkowania; urządzenie można jednak z powodzeniem zamocować na niewielkim statywie biurkowym dołączonym do zestawu, lub lub dowolnym innym stojaku albo ramieniu z gwintem 3/8″ lub 5/8″, po użyciu adaptera z pakietu. W komplecie znajduje się także etui oraz praktyczna osłonka chroniąca kable przed uszkodzeniem.


👉🏻 MIKROFON DYNAMICZNY

👉🏻 METALOWA OBUDOWA

👉🏻 SZEROKI ZAKRES KOMPATYBILNOŚCI

👉🏻 WEJŚCIE SŁUCHAWKOWE MINI-JACK 3,5 mm

👉🏻 CHARAKTERYSTYKA KARDIOIDALNA

👉🏻 NIE WYMAGA AKUMULATORÓW

👉🏻 DOBRZE DOPASOWANY DO DŁONI

👉🏻 ETUI I STATYW BIURKOWY W KOMPLECIE